Considerations To Know About ثبت تغییرات شرکت

صورتجلسه مجمع عمومی فوق العاده توسط تمامی شرکاء امضا شده و ارائه گردد.

ابتدا جلسه ای توسط مجمع عمومی فوق العاده تشکیل می شود. صورتجلسه تنظیم شده و سهام شرکاء در آن مشخص می گردد. سپس همه شرکاء صورتجلسه را امضاء می کنند.

فیسبوک باز کردن برگه در پنجره جدیدتوئیتر باز کردن برگه در پنجره جدیداینستاگرام باز کردن برگه در پنجره جدیدواتساپ باز کردن برگه در پنجره جدیدتلگرام باز کردن برگه در پنجره جدید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری مشخص شده اند *

صورتجلسات باید متناسب با نوع شرکت انتخاب شود. متن صورتجلسه تایپ شده در سامانه عیناً باید با متن صورتجلسه ای که به اداره ثبت شرکت ها داده شده مطابق باشد.

پس از آن با کلیک بر روی گام بعدی وارد صفحه ی اساسنامه می شوید. در سایت، اساسنامه ی شرکت را نیز باید ارائه دهید. شرکت نامه ها و اساسنامه ها، فرم های پیش فرضی دارند که فقط باید آنها را پر کنید و در نهایت اگر تمایل داشتید می توانید قوانین مخصوص شرکت خودتان را نیز به آن اضافه کنید.

تاسیس شرکتها ثبت تغییرات شرکت و راهنمای پیگیری ثبت صورتجلسه تغییرات شرکت ثبت تغییرات شرکت و راهنمای پیگیری ثبت صورتجلسه تغییرات ثبت تغییرات شرکت شرکت

خانم / آقای …………………………. دارای …………………………. ریال سهم الشرکه

وقتی اطلاعات نهایی به طور کامل و با دقت توسط متقاضی وارد رایانه شد، رایانه تایید پذیرش را به متقاضی نشان می دهد که متقاضی باید به دقت آن را مطالعه کند. از این جا here به بعد شما همواره می توانید با ورود اطلاعات در سامانه ی اینترنتی و دریافت کد رهگیری از طریق همین سامانه، تصمیمات اخذ شده را دنبال نموده و از محتوای آن مطلع شوید.

مسئولین پس از بررسی مدارک و درخواست ثبت تغییرات شرکت در صورت عدم وجود مشکل قانونی، نام انتخابی شما را تایید می کنند.

قرار دادن شماره ی جلسه (بر این اساس که پشت سر هم است یا دوره ای است)

خدمات مالی دفاتر پلمپ دارایی تشکیل پرونده مالیاتی اخذ کد اقتصادی گواهی ارزش افزوده اظهارنامه مالیاتی

برای رسمیت داشتن صورتجلسه، باید تشریفات مقرر در قانون تجارت و بخش نامه‌های اداره ثبت شرکت‌‌ها رعایت شود.

برای ثبت تغییرات شرکت نیازی به حضور شما نیست، شما در هر شهری در هر نقطه ای از کشور که باشید با یک تماس می توانید این کار را به مجموعه ما بسپارید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Considerations To Know About ثبت تغییرات شرکت”

Leave a Reply

Gravatar